Agenda

  • 18/03/2023 Toernooi Enschede
  • 19/03/2023 Toernooi Den Bosch
  • 15/04/2023 Toernooi Uden

Follow Us


NK 2019

Regio    : Nederland
Toernooi : Nederlands kampioenschap
Datum    : 25 mei 2019
Plaats   : Schijndel

Groep A

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  De Tubanten        - SRS Uden         4 - 5
02  SC Bartje 2        - VASA             7 - 8
03  De Tubanten        - VASA             2 - 3
04  SC Bartje 2        - SRS Uden         2 -10
05  De Tubanten        - SC Bartje 2     12 - 3
06  VASA               - SRS Uden         3 - 6

Groep B

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  Gesposs            - SVG Den Bosch    4 - 0
02  De Reest           - SC Bartje 1      7 - 3
03  Gesposs            - SC Bartje 1     11 - 0
04  De Reest           - SVG Den Bosch    2 - 9
05  Gesposs            - De Reest        10 - 0
06  SC Bartje 1        - SVG Den Bosch    3 -13

Halve finale

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  SRS Uden           - SVG Den Bosch    3 - 6
02  Gesposs            - VASA             6 - 2

7/8 plaats

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  SC Bartje 2        - SC Bartje 1      3 - 3
           SC Bartje 1 wint na strafballen 3-2

5/6 plaats

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  De Tubanten        - De Reest        11 - 1

3/4 plaats

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  SRS Uden           - VASA             3 - 3
           VASA wint na strafballen 4-3

Finale

Nr  Wit                  Blauw          uitslag

01  SVG Den Bosch      - Gesposs          1 - 2

Stand groep A

01) SRS Uden       03 03 00 00 09 21-09 +12
02) VASA           03 02 00 01 06 14-15 - 1
03) De Tubanten    03 01 00 02 03 18-11 + 7
04) SC Bartje 2    03 00 00 03 00 12-30 -18

Stand groep B

01) Gesposs        03 03 00 00 09 25-00 +25
02) SVG Den Bosch  03 02 00 01 06 22-09 +13
03) De Reest       03 01 00 02 03 09-22 -13
04) SC Bartje 1    03 00 00 03 00 06-31 -25

Eindstand NK 2019

1) Gesposs
2) SVG Den Bosch
3) VASA
4) SRS Uden
5) De Tubanten
6) De Reest
7) SC Bartje 1
8) SC Bartje 2