Waterbasketbal Nerderland

Waterbasketbal toernooi Oss

Na drie spannende speelrondes is de strijd in de Regio Zuid-competitie nog volop gaande! Op zondag 28 juni 2026 staat de vierde speelronde

🏀 Waterbasketbal Regio Zuid – Speelronde 4 🏀

Na drie spannende speelrondes is de strijd in de Regio Zuid-competitie nog volop gaande! Op zondag 28 juni 2026 staat de vierde speelronde op het programma, georganiseerd door Gesposs in Oss.

De koppositie is momenteel stevig in handen van De Tubanten 1, maar met onder andere de topper tussen De Tubanten 1 en SVG Den Bosch op het programma kan er nog van alles gebeuren. Ook in de middenmoot zijn de verschillen klein en wordt er gestreden voor iedere punt.

📅 Wedstrijdinformatie

Datum: Zaterdag 28 juni 2026
Locatie: Golfslagbad in Oss
Organisator: Gesposs
Tijd: 12:30 – 17:45 uur

🔥 Wedstrijden om naar uit te kijken

  • De Tubanten 1 – SVG Den Bosch
  • VZ&PC Nautilus 1 – VZ&PC Nautilus 2 (clubderby)
  • De Tubanten 1 – VZ&PC Nautilus 1
  • Gesposs Blauw – VZ&PC Nautilus 2
  • RZ Roermond – De Tubanten 2

📊 Tussenstand na 3 speelrondes

  1. De Tubanten 1 – 39 punten
  2. SVG Den Bosch – 33 punten
  3. Gesposs Blauw – 21 punten
  4. De Tubanten 2 – 19 punten
  5. VZ&PC Nautilus 2 – 13 punten
  6. VZ&PC Nautilus 1 – 10 punten
  7. RZ Roermond – 8 punten
  8. Gesposs Geel – 4 punten

💪 Kom onze teams aanmoedigen!

De competitie nadert haar ontknoping en elk punt kan beslissend zijn voor de eindstand. Verwacht mooie wedstrijden, veel strijdlust en sportieve rivaliteit in het water.

Succes aan alle teams en graag tot ziens op 28 juni in Oss! 🏊🏀🏆